دانلود آهنگ های هوروش بند

جدیدترین آهنگ های هوروش بند با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های هوروش بند

هوروش، شناخته‌شده با نام هوروش بَند، یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است. این گروه متشکل از دو عضو به نام‌های مهدی دارابی و مسعود جهانی است. گروه هوروش از بهمن‌ماه ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزهٔ موسیقی آغاز کرد.این گروه پس از رفتن مسعود جهانی از ایران به خارج منتقل شد.البته گفته هایی وجود دارد که امکان تشکیل دوباره ی گروه وجود دارد . [۱][۲]

مسعود جهانی تنظیم‌کنندهٔ موسیقی پاپ و مهدی دارابی خواننده، اعضای اصلی این گروه را تشکیل می‌دهند. اولین قطعهٔ هوروش بند با نام یاد تو می‌افتم» منتشر شد.[۳][۴]

اولین کنسرت هوروش ۲ شهریور ۱۳۹۶ در جزیرهٔ کیش برگزار شد و پس از آن با اجرای هشت سانس کنسرت در تهران، خود را به‌عنوان یک گروه موفق به مخاطبان شناساند.[۵][۶]

از جمله قطعات این گروه می‌توان به آخر منو به باد داد»، به کی پُز می‌دی»، ماه دلم»، خنک شد دلت»، فاصله نه» و ماه‌پیشونی» اشاره کرد. تمام قطعات این گروه را مسیح و آرش، حمید فریزند و مهدی دارابی ساخته‌اند.[۷][۸][۹]

در پنجمین جشن سالانهٔ موسیقی ما با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران» برج میلاد، ترانهٔ ماه‌پیشونی گروه هوروش به‌عنوان قطعهٔ برگزیدهٔ موسیقی پاپ انتخاب شد.

ترانه‌شناسی
یاد تو می‌افتم
مجنون
آخر منو به باد داد (موزیک ویدیو دارد)
به کی پُز می‌دی[۱۲]
ماه دلم
عاشقم
خنک شد دلت
فاصله نه
خالیه جای تو
تویی دوا
مثل من باش
خالیه جای تو (ورژن اصلی)
لیلی بی عشق
ماه‌پیشونی (تیتراژ پایانی فیلم لونه زنبور)
این قرارمون نبود
یه اشتباه
عوض کردی
خستم
مرا دیوانه کردی
ترکم نکنیا
عاشقم کردی
آهای
دلم پریشونه (تیتراژ سریال رقص روی شیشه)[۱۳]
ادامه میدمت
شبای نیلوفری
چه حالی میشی

https://jazabmusic.ir/category/download-music/hoorosh-band/

دانلود آهنگ مصطفی تقوایی خانومم

دانلود آهنگ پشیمون شاهین کمالی

دانلود آهنگ امین رستمی به نام دلم گرفته

دانلود آهنگ پازل بند به نام محشر

دانلود آهنگ مسعود صادقلو خلوت

معرفی سایت جدید جذاب موزیک

دانلود تمام آهنگ های بهنام بانی

گروه ,هوروش ,موسیقی ,بند ,آهنگ ,های ,هوروش بند ,این گروه ,آهنگ های ,های هوروش ,مهدی دارابی
مشخصات
آخرین جستجو ها